دختری با پارچه رومبلی برای خودش مانتو دوخت

مبل سون مقاله را خریداری کرد تا داور ما بتواند آن را در خانه خود آزمایش کند. برای بررسی کامل محصول ما به خواندن ادامه دهید.

خرید مبل و پارچه رومبلی مخمل شیک و راحت آسان نیست. خرید آنلاین برای مبل هایی که هم شیک و هم راحت باشد حتی سخت تر است. وارد مبل سون مقاله شوید.

پس از انتخاب یک مبل سه نفره Sven in Birch Ivory از نمایشگاه آنلاین Articles، آن را برای چند هفته در خانه خود آزمایش کردیم.

این به عنوان لنگر سبک آپارتمان ما، یک اتاق استراحت برای شب های فیلم و کارتون های صبح، و فضای اضافی برای نشستن و خواب برای مهمانان بود.

هشدار اسپویلر: ما آن را دوست داشتیم. ببینید چرا این برند نظر ما را نسبت به دنیای غیرقابل پیش بینی و گران قیمت خرید اینترنتی مبلمان تغییر داده است.

Article که در سال 2013 تأسیس شد، یک فروشگاه اینترنتی مبلمان مستقیم به مصرف کننده است. این اساساً به این معنی است که هدف شرکت حذف همه واسطه‌ها است و مبلمان مدرن با کیفیت بالا را مستقیماً از سازنده بدون علامت‌گذاری در اختیار شما قرار می‌دهد.

کل فرآیند ساده شده است، اما، در کمال تعجب، وقتی صحبت از سبک یا سرویس می شود، هیچ فداکاری وجود ندارد.

حدود یک هفته پس از انتخاب مبل سون از فروشگاه آنلاین Article انتخاب ما، روکش پارچه‌ای سه نفره توس عاج، با یک سرویس تحویل محلی تماس گرفتیم تا تحویل درب منزل را تعیین کنیم.

ما یک تاریخ و یک پنجره زمانی سه ساعته را انتخاب کردیم که حدود یک هفته از تماس فاصله داشت. در تاریخ تحویل، مبل در چارچوب زمانی رسید و ما 30 دقیقه قبل از رسیدن آن تماسی دریافت کردیم.

وقتی مبل رسید، شرکت تحویل دهنده بسیار مهربان و دوستانه بود و مبل را برای ما تا آپارتمان طبقه دوم و به اتاق نشیمن ما حمل کرد. مبل در یک جعبه غول پیکر وارد شد و به خوبی محافظت شده بود.

جعبه گشایی مبل سون ما بسیار آسان بود، و از آنجایی که مبل تقریباً از جعبه آماده است، قطعات یا دستورالعمل های زیادی برای نگرانی وجود نداشت.

یک راهنمای مونتاژ همراه بود، اما تنها کاری که باید انجام می‌دادیم این بود که پایه‌ها را با دست پیچ می‌کردیم (چهار پایه بیرونی و یک پایه پشتیبانی مرکزی)، مبل را باز می‌کردیم و کوسن‌ها را اضافه می‌کردیم.

خود مبل سون به طرز شگفت آوری سبک است. جابجایی آن از اتاقی به اتاق دیگر، تنظیم مجدد آن یا اضافه کردن فرش زیر آن برای ما، یا حتی من، آسان بوده و هست.