فروش چوب گردو در ساری در امارات ممنوع شد

یکی از محبوب‌ترین چوب گردو در ساری خانگی برای کارگران نجاری با هر سطح مهارتی است. به طور گسترده در ایالات متحده موجود است و به عنوان یک چوب سخت داخلی ممتاز در نظر گرفته می شود.

به نظر می رسد حضور آن ارزش درک شده پروژه های نجاری شما را افزایش می دهد. کار با ابزارهای دستی واقعاً لذت بخش است، همچنین به راحتی ماشین می شود و به زیبایی تمام می شود.

من همه چیزهایی را که باید در مورد گردو بدانید به شما راهنمایی خواهم کرد تا اطمینان داشته باشید که از آن در پروژه نجاری بعدی خود استفاده کنید.

گردو طبق تعریف یک چوب سخت است. این بدان معناست که از یک درخت برگریز یعنی درختی که هر پاییز برگ های خود را می ریزد به نام گردوی سیاه، گردو آمریکایی AKA می آید.

چوب مغز گردو دارای رنگ قهوه ای شکلاتی و غنی است. رنگ های دیگری نیز می تواند وجود داشته باشد، از جمله بنفش، سبز و طلایی. چوب صنوبر از رنگ کرمی کم رنگ تا تقریباً سفید متغیر است.

این تغییرات رنگی در چوب تازه رایج است. با این حال، فرآیند خشک کردن در کوره می تواند آنها را بی صدا کند و رنگ همگن تری در سراسر صفحه ایجاد کند.

در حالی که یافتن آن سخت تر است، گردوی خشک شده در هوا تنوع رنگ بیشتری را حفظ می کند و، در تجربه من، رنگ بنفش بیشتری دارد. صرف نظر از نوع فرآیند خشک کردن چوب شما، گردو چوبی است که می توانید با آن کار کنید.

گردو سیاه این چوب اغلب به سادگی به عنوان “گردو” نامیده می شود، این چوب از درختانی است که در سراسر شرق ایالات متحده رشد می کنند. این چوب ابعاد خوبی دارد.